"Ale Imprezy!" - Imprezy - kluby - Wrocław
Good Vibe is Back to Wroclaw

Data i temat imprezy:

19.03.2011, godz. 21:00

Loud And Clear

Miejsce imprezy:

CRK, ul. Jagiellończyka 10C/D,

Wrocław

Kickbeat Agency wraz z CRK tym razem organizują wyjątkowe wydarzenie, w wyjątkowym miejscu i z wyjątkowo inną muzyką niż dotychczas mogliście usłyszeć na imprezach.

Music: Techno / Acid Techno / Hard House / Drum’n'Bass / Dubstep

Artist:

# A-sit – Drum’n'Bass live act (Kickbeat Impulse Of Tunes),
# Rodrigezz – (Kickbeat Impulse Of Tunes),
# Technik 303 – (DIP),
# Claudyny
# Siwy

Visuals:

# VJ Glitch – ([PUNKT.] / DIP)
# Dr. Laube – (Kickbeat Impulse Of Tunes)

Date: 19.03.2011

Enter: 5zł

Centrum Reanimacji Kultury “CRK”
ul. Jagiellończyka 10C/D

A-sit:

Muzyk, producent, live performer. Swoją przygodę z muzyką zaczął w 1997 roku od gry na perkusji/gitarze/puzonie w lokalnych zespołach Punkowych. W 2002 r. dołączył do punkowego zespołu OKM, z którym 2 lata później nagrał płytę we Wrocławskim studio Clash.
Przygoda z graniem muzyki elektronicznej zaczęła się w 2007 roku. Początkowo było to tworzenie na komputerze za pomocą programów, potem przeszło na syntezatory i samplery sprzętowe. Początkowo były to wspólne imprezy w Teatrze Versus z kolektywem [PUNKT]. Dzisiaj współpracuje z Wrocławskim stowarzyszeniem Kickbeat / Impulse of Tunes, dzięki któremu grał z takimi artystami jak Lars Fenin, Holgi Star, Rodhad, Alex.do, Illektrolab. W 2010 r. założył z trębaczem Janem Michalcem projekt o nazwie A-live. Oprócz tego granie z rodzimymi artystami takimi jak Mindfuckers, Rodrigezz, Mat Vain, Mathias Nova, Technik 303, Elektromonter, Mistic, Quarris, Tomigram, Sobolewsky i wielu innych.

Dj. RodrigezZ:

Dawid Grabowski urodzony w grudniu, 1982roku we Wrocławiu. Od 1998 roku zaczął zabawę w zbieranie winyli, co z czasem zmieniło się w pasje i nałóg. Pierwsze imprezy zagrał w 2002r w legendarnych już „Dziwnych Dniach”, i ówczesnej „La Fete”. W tym oto zaklętym miejscu (dd), grał na jednych imprezach z m.in: Vester [mhid/djshop.pl]; Jumper [dj-sklep.pl]; Hpl, KeFF, FLk, wariaci z [Young Astronauts Federation]; Danny [Theatre of Sound]; Tom Novicky [step ahed], Jur’on [step ahed]; Baton-NotaB [djsqul.pl];QB, Plan[Tanzvoyeur]; Trusty [Bomber Clock]; Od 2002 do 2004 roku współorganizował cykle imprez: Spirit Of House; Impulse of Tunes i Dziwne dni-Techniczne Noce, które to przewędrowały przez kilka ówczesnych wrocławskich klubów, m.in.: „na jatkach” „dziwne dni” „Galeria na Solnym” „Salvador” „Hybryda”. Były to imprezy z muzyką House, lecz jeśli chodzi o jego sety to była to raczej mieszanka progressiv’u z tribal’em, funk ’iem i elektro a wszystko było lekko przełamane delikatnie skośnym break’owym beat’em. Pierwsze sety były składane z płyt takich wytwórni jak…(SUBLIMINAL; SUBUSA; DEFECTED; AZULI czy SOUND DIVISION). Od 2006 roku jego sety nabierają coraz bardziej technicznych brzmień. Na dzień dzisiejszy gra od tech-house’u i skocznego mini po neo-trance i ciężki minima. od 2004 roku współpracuje z agencją Soundtrade organizującą imprezy masowe.
Grał m.in. z :P oziom X; Carla Roca; Jacek Sienkiewicz; Marcin Czubala; Solar Kingdom; dj.Patrycja(Husky); MC1(Sonic trip); AZZIDO DA BASS (DE); CRAZY CUTS (US); HARDY HARD (DE); SEBASTIEN LEGER (FR); ARMAND VAN HELDEN (US); TOM NOVY (DE); WESTBAM(DE); CLAMARAN (FR); MARCO V(NL); LUCCA(CZ); MARCO BAILEY(BE); AFRICA ISLAM (US); DARREN EMERSON (UK); TODD TERRY (US); UMEK(SI) GREEN VELVET(US);DEADMAU5(CA); VALENTINO KANZYANI(SI); MARCO REMUS (DE); SAVAS PASCALIDIS (DE)… I wielu, wielu innych…
Ulubione labele: PokerFlat; Kaliber; Cocoon; KarateKlub; LiebeDetail; GreatStuff
Ulubieni wykonawcy: Sven Vath; Carl Cox; Loco Dice; Agoria; Extrawelt; Valentino Kanzyani

DJ Claudyny:
Muzyke odkad pamieta traktowal bardzo powaznie, ale sztuka dj-owania, ktora szybko przerodzila sie w pasje, zarazil sie w 2002 roku podczas niekonczacych sie rekonesansow po knajpach. Na powaznie rozpoczal swoja dzialalnosc w wrzesniu 2004,na poczatku grywal w pubach, klubach w Wroclawiu oraz swoich rodzinnych okolicach. Swoje umiejetnosci rozwija juz ponad 6 lat z pozytywnym wedlug opinii sluchaczy skutkiem! Jego domena jest muzyka house i caly wachlarz jej podgatunkow, w swoich setach nie stroni od niczego co je wzbogaca. Idealny set wedlug niego powinien byc “energetyczny” oraz zawierac element wielu rodzajow muzyki house!

DJ Siwy:

Urodzony w Brzegu Dolnym reprezentujący połamane klimaty ~Breakbeatu (NuSkool) oraz ~D’N'B . Jego startem był gościnny występ w cyklicznej imprezie Break Ya Legz w Drodze do Mekki wraz z: Orbique & Bounty . Od jakiegoś czasu związany z ludźmi ze stowarzyszenia Kickbeat dzięki ,któremu zagrał z takimi artystami jak Rodrigezz , Mat Vain , A-Sit , Sobolevsky , Mindfuckers.

Technik 303 – (DIP) (Deep in Progress)
Wierny przyjaciel płyt winylowej od lat z kolekcjonował płyty z najwyższej półki. Poznał i grał w swoim życiu chyba każdy rodzaj muzyki elektronicznej : Acid ; Progressive/Hard/Uplifting/Energy Trance ; Nu/Hard NRG ; NuNRG ; FiNRG ; Progressive/Funky/Hard/Pounding/Acid Techno ; Progressive/Hard/Tech House ; Minimal ; Detroit ; Electro ; Hard/Break/Gloom Core ; Gabber ; Tekno/HardTekk ; Drum’n'Bass ; Tech-Step ; Dub / Dubstep ; Industrial ; Reggae ; Lounge ; Ambient ; Rock ; Nu/Acid Jazz & IDM. Grał u boku taki dj jak : Chris Liberator, Dave The Drummer
Alex Flatner, Dave Randall, Dj Clodagh.
Kikcbeat Agency:

http://www.facebook.com/KickbeatAgency

CRK:

http://crk.wroclaw.pl/

FB:

http://www.facebook.com/event.php?eid=158931320827530

Dodaj komentarz