"Ale Imprezy!" - Imprezy - kluby - Wrocław
Senso

senso

Adres klubu:

pl. Orląt Lwowskich 20, Wrocław

telefon: 71 717 37 39


Senso dance club, to dyskoteka w samym centrum Wrocławia. Topowa lokalizacja (Dworzec Świebodzki) – ok. 5 min. od Starówki – jak i luksusowy wystrój spełnią oczekiwania najwybredniejszych klubowiczów.
Senso to dyskoteka sieciowa, pierwszy lokal powstał w Mielnie k./Koszlina, gdzie w ubiegłe wakacje odbywały się najlepsze imprezy nad morzem. Ekskluzywny wystrój, palmy, woale, kryształy, profesjonalna ochrona, miła obsługa i najlepsza muzyka – to standard naszych klubów. Dyskoteka w Mielnie działa przez okres wakacji, teraz zapraszamy wszystkich do Wrocławia.

Senso we Wrocławiu to gustownie urządzony, dwupoziomowy lokal, palmy, woale, kryształy, wygodne loże,  plazmy, nowoczesny, duży ekran diodowy, vip room, 3 bary, sympatyczne barmanki i przystojni barmani – to to czego dzisiejszy klient oczekuje.

SENSO – to nowoczesna dyskoteka z niepowtarzalnym klimatem, to nowa jakość na polskim rynku!

TANCERKI NA BARACH I PODESTACH.
Dogodna lokalizacja, przy dyskotece znajduje się duży parking.  W Senso grają najlepsi DJ, jest clubbing, czarna muzyka, hip hop, house oraz ostrzejsze rytmy – każdy znajdzie coś dla siebie.

Na gości czeka wiele niespodzianek: występy Chippendales, modelek, rewii brazylijskiej, konkursy z nagrodami, promocje na drinki i wiele innych atrakcji.
Wejście do dyskoteki jest odpłatne jednak podlega również selekcji. DRESS CODE: W soboty obowiązuje  strój modny, wyjściowy, a wpozostałe dni strój schludny, dyskotekowy. Zakaz wejścia w obuwiu i stroju sportowym.

Wstęp do dyskoteki od 21 lat.

VIP ROOM – ekskluzywna strefa przeznaczona dla bardziej wymagającego klienta, który lubi bawić się w komfortowych warunkach w miejscu odseparowanym od reszty klubowiczów. Vip room wSenso znajduje się na górnym poziomie w najbardziej prestiżowym miejscu. Z vip roomu, przez okna można zobaczyć wejście do lokalu i okolice. Zmrożony szampan na stole, woale, kryształy – to klimat Vip roomu.

Źródło:  http://www.sensoclub.pl/wroclaw/


VN:F [1.9.7_1111]
Muzyka
Sala taneczna
Wystrój wnętrza
Jakość piwa/drinków
Jakość obsługi
Ceny
Ogólna ocena klubu
Rating: 2.5/5 (9 votes cast)


Dodaj komentarz