"Ale Imprezy!" - Imprezy - kluby - Wrocław
No name

noname

Adres klubu:

ul. Wita Stwosza 16, Wrocław
tel. 71 343 21 40

No Name to klub nieprzeciętny, różnorodny, imprezowy tak, jak nasi stali bywalcy. Ta różnorodność i wyjątkowość widoczna jest już od progu. Klimatyczne, średniowieczne piwnice połączone z najwygodniejszymi, gustownymi kanapami, a do tego latynoski wystrój to coś, czego nie da się łatwo zapomnieć!

Nasz klub jest wyjątkowym miejscem we Wrocławiu, w którym możesz tańczyć od poniedziałku do niedzieli, a każdego dnia gramy inaczej. W No Name dni tygodnia odmieniamy przez różne style muzyczne, a w weekendy gramy jednocześnie na dwóch parkietach i na każdym coś innego. Każdy z nich jest inny i jedyny w swoim rodzaju, ale razem tworzą znakomicie dobrany zespół. Gdy wejdziesz do naszego świata, już nie będziesz chciał zejść z parkietu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od chwili i nastroju.

Czasem warto jest zejść z utartego szlaku, którym podażają wszyscy, by zobaczyć inne oblicze wrocławskiej nocy. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz posiedzieć ze znajomymi, spróbowac najlepszych drinków, wywijać na parkiecie i zostawić codzienność na zewnątrz, to No Name jest klubem dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wyjść poza kanony zwykłych dyskotek i zabawić się przy każdej muzyce pod palmami No Name. Istnieje też możliwość wynajęcia klubu lub jego części na 18 – tki, półmetki, spotkania integracyjne, spotkania roku, czy na bankiety dla firm.

Zapraszamy w poniedziałek od 19.00 – lejemy piwo za 2,90zł do 24.00. W pozostałe dni zapraszamy od 16.00 do ostatniego klienta.

Źródło: http://www.noname.com.pl


VN:F [1.9.7_1111]
Muzyka
Sala taneczna
Wystrój wnętrza
Jakość piwa/drinków
Jakość obsługi
Ceny
Ogólna ocena klubu
Rating: 3.5/5 (3 votes cast)


Dodaj komentarz