"Ale Imprezy!" - Imprezy - kluby - Wrocław
Strefa WZ

wzAdres klubu:

pl. Wolności 7, 50-071 Wrocław

telefon:  71 79 000 33

Klub W-Z powstał w 2001 roku. Obecnie jest największym, najnowocześniejszym i bez wątpienia najbardziej popularnym lokalem we Wrocławiu. Możliwości techniczne, jakimi dysponujemy stawiają nas w czołówce najlepszych klubów w kraju. Powierzchnia klubu to 1200 m2, na której znajdują się dwie sale – podobnie zagospodarowane (na każdej znajduje się bogato zaopatrzony bar, duży parkiet oraz scena), choć różne pod względem wystroju i charakteru.

W klubie regularnie odbywają się koncerty gwiazd rodzimej estrady, zagranicznych wykonawców światowego formatu oraz liczne imprezy o charakterze klubowym. Imponująca jest lista artystów, których mieliśmy zaszczyt gościć na przestrzeni czterech lat działalności. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zobacz ARCHIWUM.

Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną obsługę, profesjonalną ochronę i DJ-ów, którzy gwarantują zabawę na najlepszym poziomie.
Klub jest objęty monitoringiem kamer.

Źródło:  http://www.strefawz.pl

Klub W-Z powstał w 2001 roku. Obecnie jest największym, najnowocześniejszym i bez wątpienia najbardziej popularnym lokalem we Wrocławiu. Możliwości techniczne, jakimi dysponujemy stawiają nas w czołówce najlepszych klubów w kraju.


VN:F [1.9.7_1111]
Muzyka
Sala taneczna
Wystrój wnętrza
Jakość piwa/drinków
Jakość obsługi
Ceny
Ogólna ocena klubu
Rating: 4.2/5 (20 votes cast)


3 komentarzy do “Strefa WZ”

  1. Carnival mówi:

    W-Z ta to super ekstra klub. Chyba nigdzie we Wrocku nie bawię się tak dobrze jak tam… a bawie sie sporo :D

  2. meggy mówi:

    Oj tak tak! W 100% się zgadzam z Carnivalem. Pozdrawiam wszystkich chłopców:) Zwłaszcza tych nigrzecznych ;)

  3. szalona20stka mówi:

    Wz to mega klub Pozdro dla bywalców! Kaśka

Dodaj komentarz