"Ale Imprezy!" - Imprezy - kluby - Wrocław
GOUDRON, NON PRESIDENT, TITO

Data i temat imprezy: 

12.02.2011, godz. 21:00

GOUDRON, NON PRESIDENT, TITO

Miejsce imprezy:

ul.Jagiellończyka 10d,

Wrocław-Nadodrze

Założony pod koniec 2007 r.Goudron jest core noisowym duetem z Nantes, francuskiego zachodniego wybrzeża. W ich muzyce daje się słyszeć mocne wpływy Melvins, Keelhaul i Black Cobra, grają bardzo dobrze wykonany rodzaj math / stoner metal z dużą rockową energią. Gitarzysta grał w Elysium, które grało mnóstwo tras po całej Europie. W Eat Shit Experience i Puanteur Crack,grał także z perkusistą, teraz jest skoncentrowali się na nowym projekcie – Goudron. W kwietniu 2010 roku, grali 2 tygodnowe tournee z belgijskim zespołem metalcor’owym Death Experience i nagrali 2 płyty oraz split CD z Granit 665.

www.myspace.com/goudron666

NON PRESIDENT (Wojcieszów k.Jeleniej Góry)
Grupa z okolic Jeleniej Góry personalnie powiązana z GAGA/Zielone Żabki jedanak ich muzyka jest znacznie bardziej dymamiczna. Obecnie Non President przygotowuje się go wydania debiutanckiej płyty. Grają żwiołowego, mocnego punk rocka z expresyjnie zaśpiewanymi tekstami.
www.myspace.com/nonpresidentpunk

TITO (Wrocław)
Ekipa z CRK-owego podwórka. Zespół założony przez gitarzystę KLINIKI i basistę BLADYCH LOKÓW. Punk pełną gębą. Muzyka skoczna i z przytupem. Charyzmatyczny wokalista potrafi porwać do tańca i do różańca.

start: 20.00

Dodaj komentarz